Jandarma tarafından morga kaldırılan kadının geçirdiği kanama sonucu öldüğü belirlendi.
Geçen yıl Nevşehir’den gelen ve Buğdaylı Mahallesi Sütderesi Sokak’taki tek katlı gecekonduda 2 çocukları ile oturan 42 yaşındaki Bahri ile 34 yaşındaki Ayten Bulut çiftiı, geçimlerini atık çöp satarak sağlamaya çalıştı.
2 gün önce Bahri Bulut, sabah çalışmak için evden ayrılırken, 6 aylık hamile olan Ayten Bulut ise bir süre sonra fenalaştı. Hamileliği nedeniyle aşırı kanama geçiren kadın bebeği ile birlikte ölürken evde telefon olmadığı için hiç kimseyi arayamadığı, komşularının da uzak olması nedeniyle kimseye sesini duyuramadığı belirlendi.
Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı inceleme sonrası bundan 1 yıl önce de 2’nci çocuğunu doğuran Ayten Bulut’un cesedi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.