Mersin İl Genel Meclisi cemevlerinin inanç ve ibadet merkezi olduğu yönünde karar alarak oy birliğiyle cemevlerinin bakım onarım elektrik ve genel giderlerinin İl Özel İdaresi bütçesinden karşılanmasını hükme bağladı.
Ayrıntılar gelecek..
Ocak 5, 2012 Yaşam 0 comments
Mersin İl Genel Meclisi cemevlerinin inanç ve ibadet merkezi olduğu yönünde karar alarak oy birliğiyle cemevlerinin bakım onarım elektrik ve genel giderlerinin İl Özel İdaresi bütçesinden karşılanmasını hükme bağladı.
Ayrıntılar gelecek..