Pazar günü Konyaspor ile oynayacakları maçı değerlendiren Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, zorlu bir viraja gireceklerini belirterek bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istediklerini vurguladı.
Rakiplerinin konumu itibariyle zor bir maç olacağını düşünen Tankut, “Küme düşme hattında bulunan Konya, puan için can havliyle saldıracaktır. Biz de bu maçta üç puanı alarak bundan sonraki maçlara rahat çıkmak istiyoruz. Geçen hafta oynadığımız oyunu tekrarlayabilirsek, sahadan mutlu bir şekilde ayrılacağımıza inanıyorum.” dedi.
Taraftarlara bir göndermede bulunan kırmızı mavili başkan, “Taraftarımız yaptıklarıyla bizi üzüyor. Ankara deplasmanına 10 otobüs ayarladık ve taraftarlarımızı oraya götürdük. Galip gelmemize rağmen koltukları kırarak sahaya attılar. Federasyon 10 bin TL para cezası kesti. Mağlup gelince koltuklar kırılıyor, galip gelince kırılıyor. Bu tip hareketleri hiç tasvip etmiyorum.” şeklinde konuştu.
Goal