Yakında terkos suyunu yeşil damacanalara koyup “Peygamberin Gözyaşı” diye satacaklar! Demiştim.. Yakında top sakaldan kıl toplayıp ashabın saçı diye satacaklar!
Buna inandığınıza inanamıyorum!
Kasaları şarj olsun diye Allah’tan rol çalan bir grup bizi güldürmeye yetmiyor! En afilisinden kandırıyor!
Size yuh çektiğim kadar subhanallah çekseydim metropol evliyası olurdum! Adam çıkıyor önceki hayatımda Veysel Karani’ydim diyor Cennet Emlak’tan Kevser ırmağı karşısında dubleks konutlar dikip her eve bir melek hattı çekiyor siz de inanıyorsunuz! Pes ..
Dindar nesil oluyor da dindar emlak olmuyor mu cinsinden cüzdan paralayan bu adamların soytarılığına dincilik diyoruz arkadaşlar! Alın size en dubleks kanıtı!
Yakında terkos suyunu yeşil damacanalara koyup “Peygamberin Gözyaşı” diye satacaklar! Demiştim.. Yakında top sakaldan kıl toplayıp ashabın saçı diye satacaklar! Yakında evlere şişme şeytan postalayıp Hacı Mario’nun eline taş verip playstation oyunlarıyla taşlatacaklar demiştim!
Yakında cennetten müjde indiren bilgisayar programları kuracaklar! Yakında Kabe’den kumaş çalıp Hz. Hatice yazması diye zerzevatçı kasasında pazarlık yapacaklar! Yakında Peygamber torunuyum diyerek üç oda bir huri konutları ahmaklara yedirecekler zemzemle duş aldırıp mutfağa da Hacerül Esved taşını oturtacaklar demiştim ki kullarını Allah’la dolandırmaya çalışan soytarılar benden hızlı davranmış. İkinci vaka i Huriye olayı!
Bu tipler şeytana cehennemden merkezi ısıtmalı zebani konutları satmaya kalksa şeytan iptal olur! Görevini ehil yavşaklara teslim eder! Bunlar gökten başlayıp yerdelen inşa ederler Kevser ırmağına maya çalsan tutar da bunların vicdanı dikiş tutmaz.
Bu tarz din animasyoncularına ancak akıl fesadına uğramışlar inanır derseniz yanılırsınız çünkü avukatından tutun doktoruna anlayacağınız mürekkep yalamışından çift sürmüşüne kadar tek odalı akıl sahipleri bu tarz soytarılara tav olmuşlar! Yazık..
Ne diyeceksiniz “Allah’ım müsait misin 100 tane saf buldum cennetine postalıyorum kabul eyle” mi diyeceksiniz? Yahu siz de bir tuhafsınız gökten kablo inse şarj oluyorsunuz!
Yerden su çıksa bidon bidon aşka geliyorsunuz! Hadi bu iman köstebekleri cebinizde kazı kazan oynayacak kadar alçalmış çamurdan cennet heykeli yapıp Çin malı dindarlıklarını gözünüze sokmuş siz neden saf sudan rol çalıp kanma eşiğinizi alçakta tutuyorsunuz.
Cenneti ne sanıyorsunuz? Caddeye yakın iki adımlık “hurimarket” filan mı? Ne olmasını bekliyordunuz? Etrafınıza bir bakın ortalık ben mehdiyim ben şeyhim sevap nakli yaparım aynı zamanda Allah için taciz ederim diyen ayaklı molozlarla dolu! Hadi diyelim adam Veysel Karani Peygamber değil ki! Cennetten ev alıyorsun taksidini soytarıya ödüyorsun Allah’a mı veriyorsun ! Bir yuh çeksem karşıki konut yıkılır hesap o hesap!
Haber7