Sıkıcı Fazıl Say gündeminden dolayı gelen gına sayısı adamı yazdırmak zorunda bırakabilir. Hep söyledim yine doğrunun nakaratçısıyım Fazıl Say’ın hakaret ettiği özne Allahtı ona inananlar değil.
Demokrasiyi yaratan Allah’a demokratlık taslamayın!
Eğer hakikatli müslümanın yanında dini kemire kemire bir deri bir kemik bırakan satıcı kesimi eleştirseydi alkışlardım ama niyet bariz niyet dine olan hıncını bağcıdan çıkarmak. Hakikatin hakkından çalmayı piyano çalmak kadar kolay zanneden bu adamı en bariton makama havale ediyorum.
Sen La notasına basarak ancak piyanoyu sallarsın ümmet ilahe illallah diyerek devamını getirir ve yeryüzünü sallar! Sence hangisi daha etkili !
Yahu gidin bir beyin röntgeni çektirip çerçeveletin purolarınızı ateşleyip karşısına geçin ve Allah’ın eserini ne denli israf ettiğinizi saatlerce izleyin. Bu ülkede Allah’a inanmamak irade özgürlüğü eyvallah azizim lakin hakaret etmek asla ifade özgürlüğünün vicdanına bırakılmamalı! Evet söyledim Allah’ın varlığına akort edilmemiş üslubuyla detone küfürler eden A sınıf ahmakların söylemlerine karşı Allah’ı hakareti önleme kanunu çıkarılmalı dedim. “Allah’ı koruma kanunu deyince bazı kafa tası sazanları” küçük dillerini mideye gömüp “ne diyorsun lan sen?” diye sormuşlar! Ne diyorum ben demokrasinin azami barbarları!
Dinin tiz sesli kullanıcılarını eleştirip vitrinde sırıtarak duran Allah bekçiliğine soyunanları topa tutmak ifade özgürlüğüdür! Din ihalesine ayetleri mal ederek mülküyle dünyaya beton döktürdüğünü zanneden portatif dincileri eleştirmek ifade özgürlüğüdür! Secdesi markalı cami bulsanız şöyle uzaktan kumandayla safları sık tutturacak elektronik villa imamları bulsanız üçer beşer alacak tipleri eleştirmek ifade özgürlüğüdür!
Haydi güzelim piknik kilimi olarak İslami malzeme kontenjanına dahil ettiğin seccade üzerinde mal varlığının yarısını zırıldadığın Müslüman kardeşlerin için bağışla bakiim! Hadi yap bunu. Şu vicdan nasıl bir şeydir ki bedava versen alıcısı olmaz! Kardeşim dediğine dostum dediğine yap bunu! “Dinciler için dostluk dudak tiryakiliğidir.” Diye hayıflanmak ifade özgürlüğüdür!
Seccadeyi mangal yelpazesi olarak kullanan, tespihle sinek kovalayan, çorabının içinde misvakla gezen ve buzlu zemzem ticareti için Türkiye’den Mekke’ye tüccar hicreti yaparak bağnazlık geçimini sağlayan ve Mina’da şeytanın bacağını kırıp o kırığı ayetlerle alçıya almaya çalışan rahleyi para sayma tahtası, dostlarını da din magandası olarak kullanan DİNCİLERDEN ürperişi yazmak ifade özgürlüğüdür!
Onlar koltuğu mescit minderi olarak kullanırlar, onların bilgisayarları Bakara Suresiyle açılır Türkçe mealli laiklik tefsiriyle kapanır. Onlar Peygamberin Taif’te okey taşıyla taşlandığını düşünüp masalarında DİN KEYFİ süren plaj Müslümanlarıdır. Demek ifade özgürlüğüdür!
Onlar Alın teri kuruyan işçilerinin sırtlarında Allah rızası için domates yetiştirip salçalı sömürücülükte usta olduklarını gösterirler.
Bizden gibi görünüp “sizdenciyiz” alametlerini taşıyarak sağ ceplerinde minare sol ceplerinde plaza resimleriyle cennette fink atacaklarını sana “Cehennem sıcağı” ibaresini ellerinde kalan hurda klimalarını satmak için ajite ederler. Onlar Bergen’in ACILARIN KADINIYIM şarkısının klibinde örtülü bacılarını oynatırlar fakat kapılarına gelen bu kızların eline çay tepsisini verip “Haydi boşluğumuzu topla” diyerek tellallık ederler. Ve koltuğa oturduklarında günah onlardan gider öyle mi? En hızlı hafıza kaybına uğrayıp en yavaş kendilerine gelen ve gözlerini açtıklarında vefaya kör oldum hocam bir şeyler yap diyerek replik sızdıran bu kötü huylu kitleye ne diyoruz arkadaşlar diye sormak da ifade özgürlüğüdür!
Hz. Ebubekir’in sözlerini düğün davetiyelerinde hikmetli izdivaç sözcüğü olarak kullanıp takkeleri altında güneş görmeyen karanlıklarına sadık olmanın aydınlığını göstermeyen dinci kitleyi yazmak kusura bakmayın da binlerce ifade özgürlüğüdür!
Lakin Allah’ı eleştirmek inanmıyorsun diye piyanoyu bel altından çalarak çıkan sesi özgürlük diye yutturmaya çalışmanın da bir bedeli vardır! Onun yarattığı dini evirip çevirip kasa markası yapanları eleştirebilirsin lakin Allah’ı eleştiremezsin kimse de bunu demokrasi nerde diye ağlayarak ajite etmesin!
(Haber7)