Meğer sizin beygirler kamusal binek gücündeymiş iknanın odasını duymuştuk lakin arabasını da sayenizde öğrendik!
Attan inip BMV’ye binersen atı bozarsın!
Özür dileriz BMV hazretleri, şöyle bacağımızı kaporta üzerine yayıp ta etli yedek parçanız olamadık, saçlarımızı cam göbeğine daldırıp arabalarınızın seksi tamponlarını pazarlayamadık imajınız Allahtan büyükmüş meğer bilemedik kusura bakmayın!
Meğer sizin beygirler kamusal binek gücündeymiş iknanın odasını duymuştuk lakin arabasını da sayenizde öğrendik! Aman ne üzüldük tek hayalimiz konforlu kızsal selektörler yapıp özgürlüğünüzden özgürlük banmaktı!
Aman ne acıklı egzoz borusuna çaput bağlayıp mini türbenizin başında yağ yakıyoruz. Artık hocaların mail kutusu mini etek giymek günah mı hocam sorusuyla değil miniye binmek günah mı sorusuyla çalkalanacak!
Kahretsin! Kahretsin ki sizin gibi özgürlüğü teneke içine doldurup konserve çalkalayan zihniyetle aynı ülkede yaşıyoruz. Yahu gülsem mi ağlasam mı? Gülsem espriniz bayat, ağlasam yakıtım boşa gider hiçbir şey yapmasam bozuluyorsunuz derdinizi anlasam..
Bir taraf kontağınızı çalıştıran anahtarı Kâbe anahtarıyla karıştırmışçasına ağlıyor, diğer tarafın özgürlüğü hararet yapıyor.. Mesele indi bindi değil mesele cumhuriyetin dolmuşla geldiğini zanneden arkayı imajla dörtleyin fişekçilerinin kafa yapısı. Muhafazakârların da bu zihniyetten farkı yok!
Bana bir tane muhafazakâr firma gösterin başörtülüyü vitrine koymuş tepkiden korkmamış bir muhafazakâr aslan gösterin! Şimdi BMW’yi Muhafazakar bir gazeteye sponsor olmadı diye suçlayamayız, bu bir tercihtir. Bugün muhafazakâr yapıların ikiyüzlülüğüne kaçımız şahit olmadık.
BMV muhafazakârların elinde olsaydı bile kaç tane başörtülüyü tanıtımlarda sunumlarda özgürce görebilecektiniz. Muhafazakârların imaj korkusu olmasaydı bu kadar başörtülü işsiz kalıp araba arkasına yünden karpuz örme hobisine sahip olmayacaktı.
Boykot ediyorlarmış kim boykot ediyor miniye binme fantezisinin hazzına varıp tespihini torpidoda saklayan şovalyelerin tepkisi bana hiç samimi gelmiyor. Sahip çıkmadığınız örtülülere ötekiler vurunca anca gövdeyi gösterme derdine giriyorsunuz. Kusura bakmayın sizi bozdum galiba öne siz bu kızları boru sanmayı bırakın mühimmatlar hatırına!
Haber7