14 yaşında anayasal düzeni tehdit etmekle suçlanan gazozuna darbe iddiasına giriştirilmiş insan Yakup Köse!
Sıkıysa yap darbeni!
Lay lay bom.. Dün Haber 7’ de sevgili dostum Ersin Çelik’in Mickey Mause tişörtüyle hakim karşısında çocukluğunu ispat etmeye çalışan Yakup Köse’yle yaptığı röportajı okudum. 14 yaşında anayasal düzeni tehdit etmekle suçlanan gazozuna darbe iddiasına giriştirilmiş insan Yakup Köse!
Bugün aydınlığı, faşist floresan hizmetiyle karıştıran zihin molozları, o zamanlarda bir çocuğun sırtlandığı esarete karşı fazla demokrat taraflarını harekete geçirememişler!
Baklava çalan çocukları şekerleyerek yazan köşelerin çöpçü yazarları da Yakup Köse’nin çocukluğunu tırsarak izlemişler!
Kimse de çıkıp Mickey Mause tişörtlü çocuğun ayakları altına geçirilen idam sehpasının yerini değiştirme cesaretinde bulunacak yazılar yazmamış!
Şimdi herkese sorsan kalıbının demokratı kesilmiş! Çıldırtıcı başka unsur da şu bugün İslamcıyız denilen otel sakini adamlar da slogan atacak adam damarda durmaz hesabı yaparak parmaklık arkası pres olmuş bu çocuğa sahip çıkmamış!
Eski Tanklar Murat 131 oldu Paşam!
Takkeler o tankların kontağından püskürüyor, tespihimi alıp sağa çekeceğim! Mestli postalın golü darbenin kalesinden geri dönmeyecek! O tankları cami avlusuna park edip iki rekâtlık darbe namazı kılmanın zevkini söke söke yaşayacağım! Secdelerine göz diktiklerinizin kıyamlarına kilit vurduklarınızın ahlarından konvoy yapıp ziyaretinize geleceğim..
Bugün şeriat krizine girmişlerin kalbini karışlayacak kadar dikiz! Bugün göbeklerinin üstünde cumhuriyet mitingi yapanların kaşınmayan sakinleriyiz! Şöyle okkalı bir tekbirin üstüne kremalı selamünaleyküm diyecek kadar eğlenceliyiz.
Adımız Abdullahsa Abdullah kalacak, Ubeydullahsa Ubeydullah! İnanmak iki üç askeri hedef tahtası haline getirip kafalarından elma uçurmaya benzemez! İnanmak sakalından kıl aldırmayan adamların örtülerinden el aldırmayan kadınların yumruğunun içindedir. Adalet tanklardan inip bu insanların kalplerine yayan gitmiştir.
Def ettiğiniz demokrasiyi secdede ağırlıyoruz. Haklarını def ettiğiniz insanların üstünde kırılan dosyaları bize gösteren gerçeği avuçlarımıza bırakan Allah’a hamd olsun! Heyyt bee! 28 Şubat Müslümanların sevgililer günüdür bütün aşklarımıza kart postallarınızı yollayacağız. İkna odasından kozmik odalara doğru başörtüsü silkeleyen Nur’un tozları yapışmıştı boğazımıza bahar şenliği bu olsa gerek azizim! Bahar şenliği bu olsa gerek!
Buraya kadar her şey sakin! Gelelim 28 Şubat sonrası tesettürlerinden vazgeçen erkeklere! Gelelim 28 Şubat sonrası fazla genleşip davaları buhar olan nemli İslamcılara! Gelelim asıl mağdurlar olan kadınları örtülerinin içinde yalnız bırakan ne oldum delisi rolünü kusursuzca oynayan artist mücahitlere!
Kimse kusura bakmasın bu darbe sadece kadınların başını oymuştur. Bu darbe sadece örtülü kadınları çifte standardın içinde boğmuştur. Bu darbe erkeğin egosunu kadınların mağdurluğuna doğru yuvarladığından bu aptalca çığın altında kalan sadece hemcinslerimiz olmuştur
Bugün ülkelerinden men edilip türban diasporasının içine gark olan kızlara sahip çıkmadınız! Onları sarışınların saçları arasına gömdünüz! Onları vitrinden indiren sizin vitrine çıkardığınız korkaklığınızdır. Hakikatli dindarlara sözüm yok onların sakalı önünde kalemimle zırh olurum miting alanlarında Allah diyerek ağlayanlara bencil sermayelerini şişirip davalarına traş çeken adamlara sözüm! Nerdesiniz? Kravata gavur icadı deyip şimdi gavur icatların kuryeliğini yapan ağlak adamlarımız nerde? Yoksunuz neden çünkü bastırdıklarınızın zaferi oldu o darbe, peki kadınlar ne oldu kadınlar da başlarına bağladıklarının haksızca esiri oldular!
Bir taraf yaşamak istediği hayatına sere serpe kavuştu diğer taraf yaşadıklarının kamburu oldu! Bir taraf sırtındaki İslamcı küfesinden istediğini çıkardı diğer taraf İslamcıların piyangosundan mağdur ikramiye olarak çıktı! Öz eleştiriyse öz eleştiri! Öyle bir öz eleştiri ki erkeğin ohh be dediği yerle kadının ahh ettiği yerin koordinatlarını Allah’a teslim edecek kadar öz eleştiri!
Haber7