Süper Lig’de küme düşmesi kesinleşen Denizlispor, ligin 32. haftasında evinde ağırladığı Gençlerbirliği’ni 2-0 mağlup etti. Mücadelede Yeşil-Siyahlılar’ı galibiyete taşıayn golleri 13. dakikada Branimir Bajic ve 23. dakikada Douglas Braga kaydetti.
![Horoz için artık çok geç: 2-0](https://www.adilmedya.com/wp-content/uploads/resim/Haber-20100502182834.jpg)
Mayıs 2, 2010 Yaşam 0 comments
Süper Lig’de küme düşmesi kesinleşen Denizlispor, ligin 32. haftasında evinde ağırladığı Gençlerbirliği’ni 2-0 mağlup etti. Mücadelede Yeşil-Siyahlılar’ı galibiyete taşıayn golleri 13. dakikada Branimir Bajic ve 23. dakikada Douglas Braga kaydetti.